SuperStar JYPNATION

2.6.1

4.3

26

JYP kayıt şirketinin resmi oyunu

197.5k

Bu uygulamayı oyla

Müzik oyununda SuperStar JYPNATION'da on farklı K-pop grubundan sayısız şarkının keyfini çıkarın! Resmi bir JYP plak şirketidir, yani J.Y., Wonder Girls, Sunmi, 02:00 ve TWICE gibi grupların en sevdiğiniz şarkılarını duyacaksınız.

SuperStar JYPNATION; Beat Fever, Tap Tap Reborn veya Rock Hero gibi diğer müzik oyunları gibi oynanır. Müzik notalarını ekranın tepesinden düşerken çalın ve puan toplamaya devam edin! 'Kombolar' yapmak ve hatta daha yüksek puan almak için hata yapmadan notaları çalmaya devam edin.

SuperStar JYPNATION resmi bir JYP lisansına sahip olduğu için, oyunda en sevdiğiniz sanatçıların yer aldığı on gruptan resmi kartlar toplayabilirsiniz. Toplanacak 400'den fazla kart mevcut! Daha önce kilidini açtığınız seviyelerin daha zor sürümlerinin yanı sıra kilidini açmak için bonus temalar da var.

SuperStar JYPNATION, çok sayıda kaliteli şarkı, öğrenmesi kolay bir oyun sistemi ve toplanacak bir sürü kartla gerçekten dikkat çekici bir müzik oyunudur. Çevrimiçi puan tabloları ile dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı yarışın!
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X